Koncerty - MM musicART - agencja koncertowa, zespół na wesele, oprawa muzyczna ślubu i wesela poznań, muzyka na ślub i wesele poznań, kwartet smyczkowy

Idź do spisu treści

Menu główne:

     Od klasyki po awangardę. Od nastrojowych dźwięków fortepianu, po pełne fajerwerków, popisowe gale operetkowe. Od Mozarta, Verdiego przez Franka Sinatrę, Elle Fitzgerald po repertuar autorski.
     Elastyczność, mnogość doboru obsady oraz zróżnicowany program koncertowy pozwala na dostosowanie oferty wprost do potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów. Niezależnie czy spotkamy się z Państwem na imprezie firmowej, w plenerze czy sali koncertowej, zawsze możecie liczyć na pasję, profesjonalizm i najwyższy poziom naszych usług.
     Niezwykła atmosfera koncertów organizowanych przez MM Music Art rozświetli każde wydarzenie.  To zasługa młodych artystów i otwartej, żywiołowej publiczności która przy dźwiękach klasycznych, rozrywkowych czy awangardowych znakomicie spędza czas, o czym możecie się Państwo przekonać osobiście.

Standardy rozrywkowe, jazz, swing, blues…


     
Nietuzinkowe aranżacje utworów zaliczanych do kanonu standardów rozrywkowych, których interpretacja zachwyci nawet wytrawnych znawców gatunku. Nowatorskie spojrzenie na utwory, które przetrwały próbę czasu w połączeniu z pasją i kunsztem wykonawczym na nowo rozniecą ogień w sercach słuchaczy.


Gale muzyki operetkowej. Recitale wokalne i instrumentalne. Koncerty.     
Grupa koncertowa MM Music Art to także koncerty muzyki klasycznej. Postanowiliśmy zarazić Państwa swoją pasją i pokazać, że przy takiej muzyce można się świetnie bawić. Wszak dawniej były to przeboje tej samej miary co dziś hity muzyki popularnej…i jak dziś wzruszały, smuciły czy napawały radością.  
     Najpiękniejsze standardy muzyki klasycznej, popisowe arie i duety, oraz najbardziej chwytliwe przeboje tego rodzaju muzyki wywołują na widowni burzę oklasków i żądania bisów. Młodość, pasja oraz temperament  połączone z profesjonalizmem wokalistów i instrumentalistów, przy okazji okraszone dowcipnym i inteligentnym słowem wstępnym, stworzyły wspaniałą mieszankę dźwięków i wiedzy najwyższego lotu.


Koncerty ballad celtyckich. Michał Zator - harfa celtycka i śpiew.     
W muzyce najpiękniejsza jest nieprzewidywalność. Połączenie brzmienia harfy celtyckiej z głosem, osobowością artystyczną Michała oraz jego rzetelnym wykształceniem na Akademii Muzycznej w Poznaniu,  budzi wśród publiczności zachwyt i wielkie uznanie.
     Bogaty repertuar obejmuje utwory klasyczne i kompozycje własne, do których inspiracji  szuka w kulturze celtyckiej oraz w ulubionej przez niego literaturze fantasy. Śpiewa o tęsknocie za dobrem, o nadziei, o tym, że droga do celu wiedzie przez trud. Pasja Michała i niezwykłe zaangażowanie w wykonywaną pracę buduje unikatową muzyczną przestrzeń i zaprasza publiczność do  wnętrza, którego klimat budzi w sercu każdego najpiękniejsze uczucia.Strona w budowie

 
MM Music Art - oprawa muzyczna ślubów, koncerty na weselach.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego stat4u